HİDROKUR, 2005 yılında Ddenizli'de kurulmuş olup faaliyetlerine 200 m² lik bir alanda başlamıştır. Ülke sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda öncelikli olarak mühendislik hizmetleri sunan firmamız, gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli kendini yenilemiş, bugün 15 çalışanı, ve alt bayilikleri ile sektöründe yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


Şirket Profili

HIDROKUR, endüstriyel hidrolik ve mobil hidrolik alanında faaliyet gösteren firmalara projelendirme, satış ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir.

HAZİRAN 2017 tarihi itibariyle sektörün hizmetine sunulan fabrikamız, 1000 m² alan üzerine kurulmuş olup, imalata yönelik kapalı alanı 750 m²'dir. Fabrikamızda yaklaşık 10 personel istihdam edilmekte ve ağırlıklı olarak hidrolik silindir - hidrolik güç ünitesi ve hidrolik kontrol bloğu imalatı yapılmaktadır.

Projelere yönelik çalışmalar kapsamında teşkil edilen proje ofisimizde, konusunda uzman tecrübeli mühendislerimiz tarafından proje çalışmaları yapılmakta ve her türlü mühendislik hizmeti verilmektedir. Ayrıca firmamız globalleşen dünya şartlarında müşterilerinin daima bir adım önde olabilmesi için mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, AR-GE desteği de vermektedir.

HIDROKUR, sektör içinde dünya genelinde kabul görmüş, alanında lider 15 markanın temsilciliğini yapmaktadır.

HIDROKUR, hizmet ağını yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da genişletmiş ve 3 ülkeye ihracat yapan bir kuruluş halini almıştır. Bu yolda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız, yurtdışı müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemektedir.
 

ÜRETİM

Üretim kadromuz, oluşan müşteri taleplerini, kalite standartlarına uygun olarak mümkün olan en kısa termin süresi içerisinde üretmeyi amaç edinmiştir.

SATIŞ

Hidrolik ekipmanların satışı konusunda tecrübeli kadromuz ile siz müşterilerimizi ürünlerimiz hakkında en doğru şekilde bilgilendiriyor ve alternatif çözümler sunabiliyoruz.

MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK

HIDROKUR, alanında uzman, dinamik ve güvenilir mühendis kadrosu ile siz değerli müşterilerimize mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hidrokur mühendisleri tarafından hazırlanan projelerde temel ilke, müşteri isteğini doğru analiz edip kaliteyi göz ardı etmeden ihtiyacı karşılayan doğru ve ekonomik çözümler üreötmektir.